+371 2838 9762 info@approve.lv

KOKA DURVIS                    +371 28389762                    SAZINIES AR MUMS

Koka logu izgatavošanai izmantojam, galvenokārt, priedi, bet izmantojam arī citus materiālus, viss ir atkarīgs no klienta vēlmēm.

Krāsošanai izmantojam uz ūdens bāzes veidotās krāsas. Logu rāmji tiek impregnēti un gruntēti apliešanas kamerā, nodrošinot vienmērīgu krāsojumu. Krāsošana tiek veikta ar rokām izmantojot augstvērtīgas iekārtas.

Zvaniet +371 28389762 vai rakstiet uz info@approve.lv

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • Bezmaksas konsultācijas
  • Bezmaksas mērīšana
  • Ātra izgatavošana
  • Garantija 5 gadi
  • Individuāla pieeja katram klientam
  • Augsta kvalitāte un serviss

      Koka durvju galvenā priekšrocība ir dabīgums, tās iespējams pieskaņot praktiski jebkura stila interjeram, koka durvis neiziet no modes, ir vienmēr aktuālas. Tās var stiprināt jebkura cita materiāla kārbā, durvju vērtnei interesantu akcentu piešķir dažādi stikli, vitrāžas, kokgriezumi. Koka durvīm piemīt visas iekšdurvīm nepieciešamās īpašības: ekoloģiskums, vieglums, labs izskats. Dažādas konstrukcijas durvju vērtnes izskatīsies vienādi, bet būs ar atšķirīgām īpašībām – sākot no vienkāršām starptelpu durvīm, līdz ugundrošām un skaņu izolējošām durvīm.
    Koka durvis tiek izmantotas arī kā dzīvokļu ārdurvis, tiesa, tikai izmantojot speciālas konstrukcijas, izmantojot augstākas drošības klases furnitūru, pastiprinātu rāmi, u.c. Tāpēc koka durvis atkarībā no izmantotajiem materiāliem, konstrukcijas un apdares, var tikt izmantotas praktiski visur.

KOKA DURVIS

Iekšdurvis
Ārdurvis

BĪDĀMĀS SISTĒMAS

PSK Plus Sistēma
HS Portal
FS Portal

SAZINIES UN SAŅEM INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU

+371 283 89 762

KOKA DURVIS

APRAKSTS

Iekšdurvis tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem. Populārākais materiāls ir dabīgais koks, kā arī dažāda veida mākslīgie materiāli – kokskaidu plates (DSP), vidēja blīvuma kokšķiedras plātnes (MDF), mākslīgais finieris vai laminatīns un tamlīdzīgi. Acīmredzot nav nozīmes pieminēt ārkārtīgi svarīgo dabīgā koka īpašību – ekoloģiskumu. Turkāt šis materiāls ne tikai nav kaitīgs veselībai, bet arī atbilst visām prasībām, kādas tiek izvirzītas iekšdurvju kvalitātei: izturība, augstā telpas siltumnoturības pakāpe, skaņas izolācijas spēja, kā arī stilu daudzveidība. Bez visa minētā atšķirībā no mākslīgo materiālu izstrādājumiem no koka izgatavotās durvis „elpo”, tas ir, veicina dabisku gaisa apmaiņu telpā.

Dabīgais finieris ir 0,5-1 mm biezas, apmēram 15 cm platas koksnes plātnes. Tas ir samērā izturīgs un ilgi kalpojošs materiāls, un, protams, salīdzinājumā ar mākslīgo finieri to uzskata par ekoloģisku un izturīgu. Pateicoties modernajām tehnoloģijām šīs plānās plāksnes tiek ļoti cieši pielīmētas pie durvju pamatnes, tādējādi veidojot izturīgu rāmi. Pēc šādas procedūras nekādi ārējie faktori nevar ietekmēt savienojuma stigrību, durvis kļūst izturīgas un drošas. Starp finierēto durvju kā koka izstrādājuma galvenajām priekšrocībām ievērību pelna salīdzinoši nelielais svars, labās ekspluatācijas īpašības (augstā izturība un ilgais kalpošanas laiks), kā arī salīdzinājumā ar masīvkoka durvīm pieejamā cena. Starp citām pozitīvajām īpašībām jāatzīmē, ka pircējiem tiek dota iespēja izvēlēties no plaša finierēto durvju sortimenta – dažādi modeļi, dizains, krāsas. Tāpat iespējams arī izgatavot masīvkoka durvis pēc individuāla pasūtījuma.

Durvis no koka finiera izskatās moderni un vienmēr ir iespējams piemeklēt interesantus variantus visdažādākajiem interjeriem.