+371 2838 9762 info@approve.lv

KOKA LOGI                    +371 28389762                    SAZINIES AR MUMS

Koka logu izgatavošanai izmantojam, galvenokārt, priedi, bet izmantojam arī citus materiālus, viss ir atkarīgs no klienta vēlmēm.

Krāsošanai izmantojam uz ūdens bāzes veidotās krāsas. Logu rāmji tiek impregnēti un gruntēti apliešanas kamerā, nodrošinot vienmērīgu krāsojumu. Krāsošana tiek veikta ar rokām izmantojot augstvērtīgas iekārtas.

Zvaniet +371 28389762 vai rakstiet uz info@approve.lv

KOKA LOGI – PROFILU SISTĒMAS

uz aru verami koka logi

uz ieksu verami koka logi

giljotinas tipa koka logi

KOKA LOGI – VERAMI UZ ĀRPUSI

 • IV 68, IV 78+, IV 88, IV 92
 • 2 – 4 kameras
 • 68-92 mm biezi
 • SIEGENIA, GU furnitūra
 • priede, ozols, lapegle, egle
 • TEKNOS 4-slāņu lakas
 • krāsas no RAL un NCS paletes

KOKA LOGI – VERAMI UZ IEKŠPUSI

 • 3 kameras
 • CASEMENT furnitūra
 • 68-92 mm biezi
 • priede, ozols, lapegle, egle
 • TEKNOS 4-slāņu lakas
 • krāsas no RAL un NCS paletes

KOKA LOGI – GILJOTĪNAS TIPA

 • 3 kameras
 • lokšņu atspere (spiral balance)
 • priede, ozols, lapegle, egle
 • TEKNOS 4-slāņu lakas
 • krāsas no RAL un NCS paletes
roto loga rokturi

Koka logu rokturi un dizains

Izturīgi, kvalitatīvi, dažāda dizaina rokturi Jūsu izvēlei.

Jūsu logu drošību palielinās speciāla pretuzlaušanas furnitūra, uzlaboti logu rokturi un grūti izsitamas stikla paketes.

KOKA LOGI – pasūtīšana un izgatavošana

     Koka loga rāmis un vērtne izgatavoti no līmētām koka brusām, kas sastāv no vairākiem biezumā līmētiem slāņiem (lamelēm). Vidējās lameles parasti ir garumā audzētas, ārējās var būt gan audzētas (tā saucamās „stiķētās” jeb optimētas brusas), gan viengabala – neaudzētas (fiksētās brusas). Visbiežāk logus izgatavo no priedes vai ozola brusām, bet pieejams arī citu koku sugu materiāls, piemēram, lapegle, meranti, sipo u.c.

Rāmja un vērtnes profilu platums parasti ir 80mm, biezums 68, 78, 90 vai 98mm. Logi verami uz iekšu. Rāmja apakšējā daļā ir frēzējumi ērtai iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšanai.

Logu un citu konstrukciju apdarei lietojam firmas Teknos ūdens bāzes imprignantu, grunti, krāsas un lakas. Piedāvājam 54 lakas toņus un sedzošās krāsas pēc RAL vai NCS katalogiem.

Loga furnitūra ir sarežģīts, no daudzām detaļām veidots mehānisms, kas ļauj loga vai balkona durvju vērtni atvērt, atgāzt un nofiksēt mikro-ventilācijas (“ziemas vēdināšanas”) stāvoklī. Lietojam firmas Roto sistēmu “Roto NT”, kas ļauj veidot gan taisnstūra, gan arkveida un citu formu vērtnes.

Standarta taisnstūra vērtnes pieļaujamais platums ir 330÷1630mm, augstums 320÷2630mm, vērtnes maksimālais laukums 2,5m2, maksimālais svars 150kg. Iespējami dažādi nestandarta risinājumi. Taisnstūra vērtnēm var izvēlēties arī slēptās eņģes, smagām balkona durvīm (verami-gāžamām līdz 200kg, veramām līdz pat 300kg) lietojam paaugstinātas slodzes eņģes Roto Powerhinge.

Iespējamie rokturu un eņģu uzliku krāsu toņi:
anodēts alumīnijs sudraba tonī (F1); jaunsudrabs (F2); matēts misiņš (F3); gaiša bronza (F4); matēts titāns (F9); bronza (C33); tumši brūns (RAL8019); balts (RAL9016).

Bez standarta rokturiem pieejami arī citu veidu rokturi:
Rokturis ar pogu (lai pagrieztu rokturi, vienlaicīgi jānospiež poga) – bērnu drošībai; Slēdzams rokturis – arī galvenokārt bērnu drošībai; Divpusējs rokturis – parasti lieto balkona durvīm kopā ar cilindra atslēgas mehānismu.

Balkona durvis vienkāršākajā veidā (piemēram, daudzdzīvokļu mājās) pēc konstrukcijas neatšķiras no loga, taču iespējami dažādi varianti. Bieži balkona durvīm ir tā saucamais “pīpētāju rokturis”, ar kuru balkona durvis var aizvērt un viegli nofiksēt no ārpuses. Iespējams firmas Gutmann alumīnija slieksnis, kurš ir zemāks par koka rāmi ar ūdensdegunu (32mm alumīnijs 80mm koka sliekšņa vietā), un arī izturīgāks. Var uzstādīt divpusēju rokturi un atslēgu ar cilindra mehānismu, lai varētu durvis atslēgt un atvērt arī no ārpuses – piemēram, izejai uz terasi. Var izgatavot arkveida balkona durvis. Taisnstūra vērtnēm var izvēlēties slēptās eņģes, bet, izmantojot paaugstinātas slodzes eņģes, var veidot lielas balkona durvis ar smagām vērtnēm.

Stikla pakete sastāv no 2 (vienkameras stikla pakete) vai 3 (divkameru stikla pakete) stikliem un atdalošajām līstēm jeb distanceriem. Visa konstrukcija salīmēta un hermetizēta ar butila hermētiķi. Distancerus parasti izgatavo no alumīnija vai alumīnija kopā ar plastmasas materiāliem (tā saucamie “siltie” distanceri).Telpa starp stikliem pildīta ar argona gāzi. Energoefektīvajām stikla paketēm uz stiklu virsmas ir speciāls (selektīvais) pārklājums, kas atstaro infrasarkano (siltuma) starojumu atpakaļ telpā, samazinot siltuma zudumus. Šo stikla paketes īpašību raksturo siltumcaurlaidības koeficients Ug (W/m2*K). Jo tas mazāks, jo mazāki siltuma zudumi caur stikla paketi. Vienkameras stikla paketei (ar 2 stikliem) Ug vērtība ir ap 1,1 W/m2*K, divkameru (ar 3 stikliem) tā ir no 0,8 līdz pat 0,5 W/m2*K atkarībā no stiklu tipa, selektīvā pārklājuma veida un stikla paketes biezuma. Salīdzinājumam- 4mm vienkārtas stiklojumam Ug =5,7 W/m2*K.

Alumīnija lāsenis aizsargā vērtnes profila apakšējo horizontālo daļu no mitruma ietekmes. Lāseņa standarta krāsas ir balta, anodēts alumīnijs (EV1), gaiša bronza un tumša bronza. Iespējama krāsošana RAL tonī. Izmantojam firmas “Aluron” alumīnija lāseņus.

Alumīnija ūdensdeguns kopā ar īpašo rāmja apakšējās daļas profilējumu liedz ūdenim pat stipra vēja un slīpā lietus laikā iekļūt loga iekšpusē. Ūdensdeguna un lāseņa standarta krāsas.

Silikona hermētiķis noblīvē stiklapaketes pieslēgumu pa perimetru gan no iekšpuses, gan ārpuses. Iespējamās silikona krāsas – caurspīdīgs, balts, melns, brūns un pelēks dažādās gradācijās, kopā 16 dažādi toņi. Izmantojam firmas Remmers silikonu MultiSil.

Blīvgumijas pa vērtnes perimetru nodrošina loga blīvēšanos aizvērtā stāvoklī, kā arī pasargā aizvēršanas mehānismu jeb furnitūru no ārējās vides ietekmes. Koka logiem parasti ir 2 vai 3 blīvējuma kontūri. Izmantojam firmas Deventer blīvgumijas. Iespējamie toņi:
balts (RAL9016); pelēks (RAL7040); melns (RAL9004); brūns (RAL8014); bēšīgs (RAL1001).

Cilvēka auss jūtīguma diapazons ir ārkārtīgi plašs, tādēļ akustiko skaņas stiprumu mēra logaritmiskās vienībās – decibelos (dB). Visklusāko skaņu, ko var saklausīt cilvēka auss (dzirdamības slieksni), pieņem par 0 dB. Dažādus skaļuma līmeņus var aptuveni raksturot šādi:
20 dB – lapu čaukstoņa (100 reizes lielāka skaņas intensitāte par 0dB)
30 dB – kluss čuksts (1000 reizes lielāka skaņas intensitāte par 0dB)
40 dB – mierīga klase skolā (10000 reizes lielāka skaņas intensitāte par 0dB)
50 dB – garāmbraucošs auto (100000 reizes lielāka skaņas intensitāte par 0dB)
60 dB – cilvēka runa (1000000 reizes lielāka skaņas intensitāte par 0dB)
80 dB – intensīva satiksme pilsētā
100 dB – perforators
120 dB – rokkoncerts
140 dB – sāpju slieksnis (100000000000000 reizes lielāka skaņas intensitāte par 0dB)
180 dB – kosmiskās raķetes starts
Tātad, ja loga skaņas izolācija ir 30 dB, kas nozīmē skaņas intensitātes vājinājumu 1000 reizes, aiz loga runājoša cilvēka balsi mēs dzirdam kā klusu čukstu. Skaļuma izmaiņu par 3 dB cilvēks uztver kā tikko jūtamu.

Loga siltumvadītspējas koeficients Uw rāda siltuma zudumus caur loga laukuma kvadrātmetru pie temperatūru starpības 1°C. Jo tas mazāks, jo logs ir energoefektīvāks (siltumu taupošāks). Saskaņā ar standartu DIN EN ISO 10077-1 to aprēķina un arī pārbauda veramam logam ar izmēriem 1230*1480mm. Uw nosaka galvenokārt stikla paketes un koka rāmja un vērtnes siltumvadītspēja, kā arī stikla paketes distanceri un vērtnes blīvējumi. Izvēloties stikla paketi ar tā saucamo “silto” distanceri, loga Uw var samazināt par apmēram 0,1 W/m2*K. Tā kā parasti stikla paketei siltumvadītspēja ir ievērojami mazāka nekā koka rāmim un vērtnei, tad mazākam logam, un arī logam ar dalījumiem Uw būs lielāks. Tas nozīmē, ka siltuma zudumi caur loga kvadrātmetru pieaugs. Koka logiem Uw, atkarībā no profilu sistēmas, stikla paketes tipa, izmēriem un konfigurācijas ir no 0,7 līdz 1,8 W/m2*K.

Salīdzinājumam – vecajiem koka logiem ar saskrūvējamo vērtni, kādi vēl atrodami daudzās padomju laika daudzdzīvokļu mājās, teorētiskais Uw=2,5÷3 W/m2*K. Ņemot vērā vēl arī vājo loga blīvējumu un to laiku apšaubāmo montāžas kvalitāti, šo logu energoefektivitāte ir ļoti zema.

Koka logi IV78
Koka logi IV68
Koka logi IV90
Koka logi IV98
Struktūrstiklojuma logs

appro koka logi dizains wooden windows design 2 1

approve bidamas sistemas logi

MĒS PIEDĀVĀJAM

 • Bezmaksas konsultācijas
 • Bezmaksas mērīšana
 • Ātra izgatavošana
 • Garantija 5 gadi
 • Individuāla pieeja katram klientam
 • Augsta kvalitāte un serviss

KRĀSAS UN TEKSTŪRAS

Krāsu palete, kura tiek piedāvāta klientiem, praktiski nav ierobežota. Ir iespēja sameklēt krāsu Renolit un Acryl palešu pamatā. Mēs piedāvājam arī plašu sortimentu koka imitācijas krāsās. Pateicoties tādai izvēlei, Jums izdosies izvēlēties loga krāsu, kas piestāvētu eksistējošam interjeram.

pvc logi durvis krasas teksturas zelta ozols

ZELTA OZOLS

pvc logi durvis krasas teksturas tums ozols

TUMŠS OZOLS

pvc logi durvis krasas teksturas mahagons

MAHAGONS

pvc logi durvis krasas teksturas rieksts

RIEKSTS

pvc logi durvis krasas teksturas sokolade

ŠOKOBRŪNS

pvc logi durvis krasas teksturas antracits

ANTRACĪTS

Koka, alumīnija un plastikāta logi

Joprojām pieprasītākie Latvijā ir PVC materiāla logi ar “parastajām” stikla paketēm, kas minimāli nodrošina normatīvo LBN 002-15 siltumizolācijas prasību (Uw ≤ 1,3 W/m²K) izpildi. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka pasūtītājs, meklējot logus, kā pirmo un, bieži vien, vienīgo kritēriju uzstāda zemāko loga cenu. Tas, maigi sakot, ir nepareizi, jo pēc diezgan vienkāršiem aprēķiniem ir redzams, ka, izvērtējot siltuma zudumu, kas rodas apkures sezonā, starpību starp “lētajiem” un augstākas klases logiem, pēc aptuveni 5 – 6 gadu ekspluatācijas izdevumu summa “lētajiem” logiem kļūst lielāka un laika gaitā šī starpība turpina pieaugt. Pēdējos gados ir manāma tendence “labot šo kļūdu” un arvien vairāk tiek pieprasīti logi ar trīs stiklu paketēm. Protams, arī šajā segmentā ir iespējams logu izvēlē kļūdīties, jo tikai 3 stikli vien automātiski nenodrošina augstāku logu energoefektivitāti. Svarīgs ir attālums starp šiem stikliem paketē. Minimāli tam vajadzētu būt 14 mm, bet optimāli 18 – 20 mm.

PVC logu biežāku izvēli salīdzinājumā ar koka logiem nosaka cenu starpība (aptuveni 1,2 – 1,7 reizes) un tas, ka koka logi prasa rūpīgu kopšanu, kas ne vienmēr ir izpildāma.

Alumīnija un kombinētajiem koka – alumīnija logiem cenu starpība ar PVC logiem ir vēl lielāka un to pielietojums vēl retāks. Alumīnija logus praktiskāk ir pielietot sabiedriskajām un rūpnieciskajām ēkām, jo tie ir izturīgāki ekspluatācijā un tiem ir pieļaujami lielāki konstrukciju izmēri.

Savukārt kombinētie logi ir visai jauns, bet ļoti perspektīvs logu tips augstas komforta klases privātmāju un kotedžu būvniecībā. Praktiski tie ir koka logi no dzīvojamo telpu puses ar augsto alumīnija atmosfēras izturību no ārpuses.

Katram logu veidam – savas priekšrocības un trūkumi.

Salīdzinot logus pēc to rāmju materiāla, iespējams izcelt šādas labās un sliktās logu īpašības.

PVC logu priekšrocības
• zemākā cena,
• ļoti labas siltumizolācijas īpašības,
• augsta atmosfēras izturība (kalpošanas laiks praktiski neierobežots),
• iespējamas dažādas krāsas, t.sk. koka imitācija,
• ir izstrādātas iebūvējamas mikroventilācijas iekārtas.

Trūkumi:
• degšanas procesā izdala kaitīgus ķīmiskus savienojumus,
• samērā zema PVC materiāla mehāniskā izturība, kuras paaugstināšanai konstrukcijās tiek izmantots noteiktas konstrukcijas un biezuma armējums, kurš pasūtītājam paliek “neredzams” un nekontrolējams,
• zemas kvalitātes PVC profiliem iespējami svina savienojumu piemaisījumi.