+371 2838 9762 info@approve.lv

PVC LOGI                    +371 28389762                    SAZINIES AR MUMS

PVC logi tiek montēti jebkurās ēkās. Tie harmoniski izskatās gan vēsturiskās ēkās, privātmājās, mūsdienu biznesa centros, gan sērijveida dzīvokļos. Profila detaļas un uzlikas ļauj sasniegt vēlamo rezultātu, lai vēsturiskā ēka nezaudētu savu fasādes raksturu.

Zvaniet +371 28389762 vai rakstiet uz info@approve.lv

PROFILU SISTĒMAS PVC LOGIEM

gealan s 8000 iq profilu sistema profile system

GEALAN S 8000 IQ PROFILU SISTĒMA

Gealan S 8000 IQ ir 6 kameru profilu sistēma ar labām siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašībām. Gealan profilu sistēmas ir sertficētas, kas apliecina to drošību

Siltuma koeficients profiliem: Uf=1,1 W/m2k.

Virsmas apdare – RAL krāsas, akrila krāsas, koka imitācija

 • 6 kameras, dziļums 74 mm. 24 – 44 mm biezas stikla paketes

 • visdažādākā krāsu izvēle jebkurai gaumei

 • klasiski kontūri

appro pvc logi durvis gaelan HST S9000 1

GEALAN S 9000 PROFILU SISTĒMA

Gealan S 9000 ir 7 kameru profilu sistēma ar labām siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašībām. Gealan profilu sistēmas ir sertficēts, kas apliecina to drošību.

Siltuma koeficients profiliem: Uf=0,92 W/m2k. Unikāla virsma, pateicoties ACRYL-COLOR tehnoloģijai.

STV Novatoriskā sausās statiskās līmēšanas STV tehnoloģija dod iespēju veidot jebkādu vērtnes dizainu bez robežām un nodrošina maksimālu stabilitāti un siltumizolāciju.

IKD Lieliski siltumizolācijas rādītāji, pateicoties iekšējās kameras aizpildīšanai ar siltuma izolatoru IKD.

 • 7 kameras, dziļums 83 mm, 24 – 50 mm biezas stikla paketes

 • visdažādākā krāsu izvēle jebkurai gaumei

 • tērauda profils, papildus blīvējuma sistēma, dziļāka stikla izvietošana

gealan s 8000 iq profilu sistema profile system

GEALAN 9000 HST BĪDĀMĀS SISTĒMAS

Gealan S 9000 HST ir bīdāmā sistēma ar labām siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašībām. Gealan profilu sistēmas ir sertficētas, kas apliecina to drošību un kvalitāti.

 • Siltuma koeficients profiliem: Uf=1,3 W/m2k.

 • Virsmas apdare – RAL krāsas, akrila krāsas, koka imitācija

 • lielu virsmu vērtnes, augstas stiprības konstrukcijas, augstākā drošība un kvalitāte

Energoefektīvi un ēku standartiem atbilstoši PVC logi un durvis

Kādēļ tie nepieciešami mūsdienu būvniecībā? Kāpēc ir svarīgi izvēlēties ēkas norobežojošās konstrukcijas, tai skaitā logus un durvis, ar vislabākajiem siltumnoturības rādītājiem? Lai to saprastu, piedāvājam īsu ieskatu par energoefektīvu un pasīvo ēku būtību un ieguvumiem.

Pasīvā ēka patērē aptuveni par 90% mazāk enerģijas apkurei kā parastā ēka, un par 75% mazāk, salīdzinot ar vidējo rādītāju starp jaunbūvēm Eiropā. Pasīvā ēka ir arī pievilcīgs investīciju objekts ēku īpašniekiem – papildus investīciju izmaksas jau dažu gadu laikā tiek amortizētas, pateicoties ietaupītajam par enerģiju. Arī pēc šī laika perioda apkures un dzesēšanas rēķini būs desmitā daļa no attiecīgajiem rēķiniem “parastajās” ēkās. Vēl viens būtisks ieguvums – krietni augstāka īpašuma vērtība. Šādu īpašumu pārdot ir vienkāršāk un ienesīgāk. 
Pasīvo ēku iemītnieki kļūst daudz mazāk atkarīgi no nākotnes enerģijas cenu kāpuma, kurš ir neizbēgams.

Ko iegūst mājas īpašnieks?

Tātad, lietotājs iegūst ēku ar zemām uzturēšanas izmaksām un paaugstinātu īpašuma vērtību ilgtermiņā. Viss sākas ar būvniecības kvalitāti. Kvalitatīva būvniecība ir pats svarīgākais, lai sasniegtu rezultātu. Bieži vien kvalitatīva būvniecība saistās ar vārdu „dārgāka” būvniecība. Tomēr jāsaprot, ka izmaksas ir jārēķina visā dzīves cikla periodā, ne tikai vienā no tā posmiem – ēkas uzcelšanā.
Siltumu, kas netiek zaudēts, nav jāpievada. Šis ir galvenais pasīvo ēku standarta princips, kas galvenokārt tiek sasniegts ar ļoti labi siltinātu ēkas norobežojošo konstrukciju, t.sk. pareizu logu/durvju izvēli. “Pasīvie” enerģijas avoti, piemēram, saule, kas iespīd pa logiem (būtiska pareiza stikla pakešu izvēle), kā arī tādi iekšējie guvumi kā siltums no cilvēkiem un iekārtām, gandrīz nodrošina iekštelpu apsildi. Kā papildinājums tiek lietota ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu (rekuperācija).

Energotaupība un komforts

Pasīvā ēka nav tikai energotaupības standarts, šīs koncepcijas centrālais elements ir augsts termiskais komforts. Iekštelpu temperatūra ēkā visu gadu saglabājas stabila un komfortabla. Tātad, ziemā mājā ir silti (taupam uz apkuri), bet vasarā nebūs jādarbina kondicionieri.

MĒS PIEDĀVĀJAM

 • Bezmaksas konsultācijas
 • Bezmaksas mērīšana
 • Ātra izgatavošana
 • Garantija 5 gadi
 • Individuāla pieeja katram klientam
 • Augsta kvalitāte un serviss

KRĀSAS UN TEKSTŪRAS

Krāsu palete, kura tiek piedāvāta klientiem, praktiski nav ierobežota. Ir iespēja sameklēt krāsu Renolit un Acryl palešu pamatā. Mēs piedāvājam arī plašu sortimentu koka imitācijas krāsās. Pateicoties tādai izvēlei, Jums izdosies izvēlēties loga krāsu, kas piestāvētu eksistējošam interjeram.

pvc logi durvis krasas teksturas zelta ozols

ZELTA OZOLS

pvc logi durvis krasas teksturas tums ozols

TUMŠS OZOLS

pvc logi durvis krasas teksturas mahagons

MAHAGONS

pvc logi durvis krasas teksturas rieksts

RIEKSTS

pvc logi durvis krasas teksturas sokolade

ŠOKOBRŪNS

pvc logi durvis krasas teksturas antracits

ANTRACĪTS

PVC LOGI

Joprojām pieprasītākie Latvijā ir PVC materiāla logi ar “parastajām” stikla paketēm, kas minimāli nodrošina normatīvo LBN 002-15 siltumizolācijas prasību (Uw ≤ 1,3 W/m²K) izpildi. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka pasūtītājs, meklējot logus, kā pirmo un, bieži vien, vienīgo kritēriju uzstāda zemāko loga cenu. Tas, maigi sakot, ir nepareizi, jo pēc diezgan vienkāršiem aprēķiniem ir redzams, ka, izvērtējot siltuma zudumu, kas rodas apkures sezonā, starpību starp “lētajiem” un augstākas klases logiem, pēc aptuveni 5 – 6 gadu ekspluatācijas izdevumu summa “lētajiem” logiem kļūst lielāka un laika gaitā šī starpība turpina pieaugt. Pēdējos gados ir manāma tendence “labot šo kļūdu” un arvien vairāk tiek pieprasīti logi ar trīs stiklu paketēm. Protams, arī šajā segmentā ir iespējams logu izvēlē kļūdīties, jo tikai 3 stikli vien automātiski nenodrošina augstāku logu energoefektivitāti. Svarīgs ir attālums starp šiem stikliem paketē. Minimāli tam vajadzētu būt 14 mm, bet optimāli 18 – 20 mm.

PVC logu biežāku izvēli salīdzinājumā ar koka logiem nosaka cenu starpība (aptuveni 1,2 – 1,7 reizes) un tas, ka koka logi prasa rūpīgu kopšanu, kas ne vienmēr ir izpildāma.

Alumīnija un kombinētajiem koka – alumīnija logiem cenu starpība ar PVC logiem ir vēl lielāka un to pielietojums vēl retāks. Alumīnija logus praktiskāk ir pielietot sabiedriskajām un rūpnieciskajām ēkām, jo tie ir izturīgāki ekspluatācijā un tiem ir pieļaujami lielāki konstrukciju izmēri.

Savukārt kombinētie logi ir visai jauns, bet ļoti perspektīvs logu tips augstas komforta klases privātmāju un kotedžu būvniecībā. Praktiski tie ir koka logi no dzīvojamo telpu puses ar augsto alumīnija atmosfēras izturību no ārpuses.

Katram logu veidam – savas priekšrocības un trūkumi.

Salīdzinot logus pēc to rāmju materiāla, iespējams izcelt šādas labās un sliktās logu īpašības.

PVC logu priekšrocības
• zemākā cena,
• ļoti labas siltumizolācijas īpašības,
• augsta atmosfēras izturība (kalpošanas laiks praktiski neierobežots),
• iespējamas dažādas krāsas, t.sk. koka imitācija,
• ir izstrādātas iebūvējamas mikroventilācijas iekārtas.

Trūkumi:
• degšanas procesā izdala kaitīgus ķīmiskus savienojumus,
• samērā zema PVC materiāla mehāniskā izturība, kuras paaugstināšanai konstrukcijās tiek izmantots noteiktas konstrukcijas un biezuma armējums, kurš pasūtītājam paliek “neredzams” un nekontrolējams,
• zemas kvalitātes PVC profiliem iespējami svina savienojumu piemaisījumi.